På forsiden nå!
Jolie vil bo i Portugal
Angelina Jolie ser etter et sted å bo i Portugal. Skuespilleren, som har seks barn å passe på sammen med partneren Brad Pitt, er lei av det hektiske livet i USA, og ønsker å leve et roligere liv.
- Hun elsker Portugal og vil at barna skal vokse opp der. Hun vil flytte dit så snart som mulig, sier en kilde til sladrenettstedet ianundercover.com.
Jolie skal vurdere å kjøpe en eiendom med utsikt mot stranda i småstedet Lagos, i det sørlige Algarve-området i landet.
Det er ikke kjent om Angelina vil bruke sitt nye hjem som sin hovedbolig, eller om Brad vil flytte sammen med henne.
- La oss si det sånn - de har et åpent forhold. Hver dag er en ny dag for dem. Jeg er veldig glad i begge to, men jeg må innrømme at det har vært vanskelig for dem de siste månedene, legger kilden til.
Les alt om Angelina Jolie og Brad Pitt! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|





