Clooney vil ikke på vingene med Pitt
George Clooney nekter å sette seg inn i et fly dersom Brad Pitt sitter bak spakene. Clooney sier at han har svært liten tro på Pitt i flygerrollen. Han stoler spesielt lite på landingsprosedyrene til sin kollega.
Troy-stjernen fikk flysertifikatet tidligere i år, og har tatt både Angelina Jolie og barna med på flyturer. Skal vi tro Clooney burde han kanskje overlate spakene til andre.
- Jeg så Brad lande et fly en gang. Han hoppet og spratt over hele rullebanen. Nei takk!, sier Clooney ifølge BreakingNews.Ie.
De to skuespiller-kjekkasene er kjent for å drive gjøn med hverandre. Pitt hvisket en gang en hel filmstab i øret at de respektfullt måtte omtale Clooney som Mr. Ocean gjennom en innspillingsperiode. Veteranen tok igjen på sin yngre makker, ved å feste klistermerker med grove slagord på bilen hans.
Men Brad har nok ledd mest så langt: Da Clooney vant en «mest sexy»-kåring, gratulerte Pitt ham ved å trykke en annonse i Hollywood Reporter og Daily Variety. Annonsen inneholdt bilder av Clooney, som - for å si det slik - neppe er favorittbildene til Clooney selv.
Da Clooney oppdaget dette, sendte han en tekstmelding til Pitt, som sa: «Du vet ikke når, og du vet ikke hvor jeg vil slå til. Sov godt lille prins, sov godt». Clooney sier videre:
- Han er kanskje smart, men han har unger og mye å gjøre. Jeg har all verdens med tid til å pønske ut en passende hevn.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






