På forsiden nå!
Brad Pitt vil lære fransk
Brad Pitt er frustrert over sine vansker med å lære seg fransk og skylder på at han ikke lærte språk som barn. Pitt er veldig glad i Frankrike, og er forsøksvis i gang med å lære seg det franske språket. Men det går ikke så fort.
Ifølge Parade Magazine angrer han på at han ikke lærte seg språk som barn, og frykter at han har blitt for gammel til å lære seg noen nye tungebevegelser.
- Jeg skulle ønske at det var lagt større vekt på å lære andre språk der jeg vokste opp. Det er utrolig frustrerende, sier han til bladet, og legger til:
- Jeg har forsøkt å lære meg fransk, men er ikke særlig flink. Jeg jobber med saken, men det går utrolig sakte. Å, for en lidelse. De synapsene i hjernen ble det aldri noe av, sier Pitt.
Les alt om Brad Pitt! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|





