Brad Pitt: - Vi er en normal familie

(29.10.2007, sist oppdatert 29.10.2007) Utskrift  Del på Facebook

Brad Pitt og Angelina Jolie får stadig sine egenskaper som foreldre vurdert. Nå slår Brad tilbake.

Både Pitt og Jolie har fått høre via mediene at de prioriterer glamour og berømmelse foran omsorgen for sine fire barn. At Angelina Jolie ser ut som om hun sulter seg for tiden, har også vakt harme i visse leire.

 

- Du mister retten til å sette helsen din på spill den dagen du får barn, uttalte den profilerte Hollywood-terapeuten Sloane Veshinski da Fox News intervjuet ham nylig.

 

Samme terapeut mener også at all reisingen barna har måttet være med på, kan føre til at de får problemer med konsentrasjon og med å knytte seg til folk og steder.

 

Selv har paret hevet seg over aller ryktene og uttalt seg minimalt om anklagene. Men nå har Brad Pitt tatt bladet fra munnen.

 

- Alt som sies er tull. Vi er en normal familie, en mor, en far og fire barn, sier han ifølge nettstedet Female First.

 

Og på spørsmål vedrørende den angivelige krisen mellom ham og Angelina, svarer han følgende:

 

- Angie er min store kjærlighet. Hun er min partner og mor til mine barn. Hun og ungene betyr alt for meg.

(©NTB)

 


Les alt om Angelina Jolie og Brad Pitt!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.310 sec - 333 pageviews