På forsiden nå!
«Borat-baby» har fått navnet Olive
Komikeren Sacha Baron Cohen, mest kjent i rollen som den elleville stuntreporteren Borat fra Kasakhstan, er blitt pappa. Sacha Baron Cohen og hans skuespillerforlovede Isla Fisher har fått en datter, melder nettstedet BreakingNews.ie.
Den nyfødte har fått navnet Olive, dersom vi skal tro nettstedet.
Australske Isla Fisher er blant annet kjent fra filmen «Wedding Crashers» (2005), og hun og komikeren kunne ønske den nye verdensborgeren velkommen på et sykehus i Los Angeles fredag. Foreløpig har paret vært sparsomme med opplysninger, men venner av de to kan melde om meget stolte foreldre.
Paret har vært forlovet siden 2004 men har, ifølge sladrepressen, foreløpig ikke satt noen bryllupsdato.
Les alt om Borat og Sacha Baron Cohen! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






