På forsiden nå!
Cox heiet på eksen, Cher på eksdatteren
Courteney Cox møtte opp sammen med datteren Coco for å heie på ektemannen David Arquette, selv om de egentlig har gått fra hverandre. Arquette debuterte på parketten i amerikanske «Skal vi danse» mandag, og viste seg å beherske wienervals godt nok til at dommerne ga ham og dansepartneren 18 poeng.
En annen som tro støttende til var Cher. Hun heiet på Chaz Bono, som tidligere var kvinne - men som nå har skiftet kjønn, og blitt hennes sønn. At en transseksuell er med i «Skal vi danse» har vakt protester og oppfordringer til boikott av TV-programmet.
Men Chaz Bono tråkket til på dansegulvet i en cha-cha-cha og hanket inn 17 poeng. Mamma Cher tvitret etterpå:
«Wow! Så fantastisk min sønn var. Den beste, beste, beste, uansett. Han er en vinner! Jeg var så nervøs».
Les alt om Bono og Courteney Cox! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






