Olsen-tvillingene satser stort på mote

(04.03.2010, sist oppdatert 04.03.2010) Utskrift  Del på Facebook

De 23 år gamle tvillingene Mary-Kate og Ashley Olsen har for alvor gitt seg i kast med motebransjen.

De to har allerede skapt kleskolleksjonen The Row og Elizabeth + James, og de lanserte nylig kleskolleksjonen Olsenboye - som er laget for ungdom. Til sistnevnte kolleksjon fikk de hjelp av sine venner.

 

- Vi har arbeidet med vennene våre som er på vår alder og går på kunstskole, sier Mary-Kate.

 

- De har hjulpet oss med å utforme nettsidene våre og lage reklame og videofilmer, legger Ashley til.

 

Klærne, som hovedsakelig er rettet mot tenåringer, og som for det meste har priser på under 50 dollar, blir solgt eksklusivt i den amerikanske butikkjeden JCPenney. Tvillingene setter stor pris på samarbeidet.

 

- Alle de som arbeider for JCPenney har tatt godt imot vennene våre som har hjulpet oss. Det er mye ungt talent - og jeg synes det virkelig er storartet, sier Mary-Kate til people.com.

(©NTB)

 


Les alt om Ashley Olsen!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.136 sec - 184 pageviews