Ashlee Simpson til «Melrose Place»
Kilder nær yngste blad Simpson hevder hun sikter mot TV-skjermen igjen. Det planlegges en ny og oppdatert versjon av 90-tallssåpen «Melrose Place», over samme lest som nyversjonen av «Beverly Hills 90210».
Og klar for en av rollene i serien som var en nyanse mørkere enn søsterserien om de privilegerte ungdommene med adresse 90210, er Ashlee Simpson.
Simpson er først og fremst popartist, men har også godt med TV-erfaring - blant annet fra sin egen realityserie.
Og nå skal hun altså være klar for rollen som Violet; en tilsynelatende naiv jente fra landet som skjuler en mer kalkulert og lunefull side, skriver nettstedet Talk Entertainment.
Simpson mønstrer på serien sammen med Katie Cassidy, Michael Rady - og dersom alt går etter planen, originalmedlemmet Heather Locklear. Også Mischa Barton skal være i samtaler om en rolle i serien.
Les alt om Ashlee Simpson og Mischa Barton! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






