Melanie «føler seg fri»

(16.04.2010, sist oppdatert 16.04.2010) Utskrift  Del på Facebook

Melanie Griffith sier hun føler seg «fri» etter at hun bli rusfri, og sammenligner sin nyvunne nykterhet med å slippe ut av fengsel.

Griffith har i mange år slitt med alkohol- og medikamentmisbruk, før hun klarte å kvitte seg med avhengigheten. Men et skiuhell i 2007 fikk henne hektet på smertestillende piller.

 

I fjor ble hun innlagt til avvenning, og nå hevder Griffith at hun på ny er nykter. Hun er overbevist om at denne gangen har hun vunnet kampen, sier hun til det spanske bladet Hola!

 

- Jeg er alkoholiker og rusavhengig. Hele livet mitt har jeg kjempet mot dette, og jeg har klart det bra. Nå føler jeg meg fri. Jeg drikker ikke, jeg tar ikke piller - ingenting. Og det er fantastisk, som å slippe ut av fengsel.

 

Ektemannen Antonio Banderas roste nylig Melanie for motet hun viser i kampen mot pillene, og sa hun er «en veldig munter og sterk kvinne».

(©NTB)

 


Les alt om Antonio Banderas!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.906 sec - 152 pageviews