På forsiden nå!
Miley sint på faren
Miley Cyrus nektet faren å bli intervjuet på hardtslående «The View» sist helg. Billy Ray Cyrus skulle blitt intervjuet av fjernsynslegenden Barbara Walters i TV-programmet, for å følge opp de sterke uttalelsene han gjorde i et magasinintervju.
Til bladet GQ uttalte han seg om hvordan «Hannah Montana» ødela familien hans, at Miley var ute å kjøre med dårlige rådgivere, og sammenlignet henne med Anna Nicole Smith.
Til Popeater.com sier kilder nær familien at 18-åringen ble rasende på faren.
- Først forsvarte Miley sin far, og ønsket å tro at han hadde blitt lurt av bladet til å si stygge ting. Men da hun oppdaget at han skulle til New York (der «The View» spilles inn), fant hun ikke flere unnskyldninger.
Og nå er turen kansellert. Det bekrefter Billy Ray Cyrus‘ folk til nettstedet.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






