På forsiden nå!
- «Ugly Betty» kan bli film
Til uken sendes siste episode av «Ugly Betty» på amerikansk fjernsyn. Men nå avslører en av skuespillerne at serien kan bli film, melder Aftonbladet.
Det var stor skuffelse å spore i «Ugly Betty»-fanskaren da TV-selskapet ABC i januar bestemte seg for å legge ned serien på grunn av dalende seertall. Men nå ser det ut til at det likevel kan bli en slags fortsettelse.
Ana Ortiz, som spiller Hilda Suarez i TV-serien, avslører til nettstedet Latina.com at det prates en hel del om at man ønsker å gjøre en «Ugly Betty»-film:
- Det kan bli en film! America Ferrera vil virkelig gjøre en slik film, og hun er så bestemt at jeg kan ikke tenke meg at noe hun vil ha gjort, ikke blir gjort.
Les alt om Ana Ortiz! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






