Heller fengsel enn rehab

(23.09.2008, sist oppdatert 23.09.2008) Utskrift  Del på Facebook

Blake Fielder-Civil sier i likhet med sin kone Amy Winehouse «no, no, no» til rehab.

For andre gang har den dopbrukende Blake sagt nei til muligheten å forlate fengselet før tiden - under vilkår av at han begynner rett på rusavvenning.

 

For en uke siden ble Blake nemlig tilbudt å slippe ut fra fengselet, dersom han dro hjem for å bo hos moren sin i Nottinghamshire og bruke en elektronisk fotlenke, melder The Sun.

 

- Dette blir nok et slag for henne. Blake kunne begynt på rehab og fått orden på seg selv, men vil heller sone ferdig straffen sin i fengsel, sier en venn av Amy Winehouse til avisen.

 

Kilden mener videre det er et dårlig tegn at Blake ønsker frie tøyler når han slipper ut. Det vil høyst sannsynlig innebære at han drar rett tilbake til Amy i Camden i London - med narkotikavanene sine i behold.

 

- Det lover ikke bra for ham og Amy.

(©NTB)

 

 


Les alt om Amy Winehouse!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 1.747 sec - 220 pageviews