Drinken var dopet, mener Amys pappa
Faren til Amy Winehouse - Mitch - er overbevist om at hans datters siste sykehusbesøk skyldtes at noen hadde hatt ecstasy i drinken hennes. Winehouse ble brakt til sykehus mandag etter at hun ble dårlig i sitt hjem i London. En talsmann for artisten sa at årsaken til innleggelsen var at hun reagerte dårlig på medisinene hun tar for å få bukt med sitt narkotikamisbruk.
Amy ble skrevet ut av University College Hospital i London tirsdag etter en serie prøver. Men nå går altså hennes far Mitch ut og sier han vurderer å levere inn en anmeldelse til politiet som går ut på at noen hadde dopet drinken til hans 24 år gammel datter.
- Mitch er rasende. Har er sikker på at noen hadde ecstasy i Amys drink, og han er fast bestemt på å komme til bunns i saken, sier en kilde til den britiske tabloiden The Sun.
Mitch Winehouse venter nå på at drinken blir analysert for å få brakt på det rene hva den inneholdt.
- Om han har rett, vil han at noen skal unngjelde. Han er svært lite glad for at Amys leilighet er blitt tilholdssted for løse fugler og vil ha en slutt på det, sier kilden videre.
Les alt om Amy Winehouse! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






