På forsiden nå!
Coldplay med hyllest til Amy
Under en konsert i Australia sang Chris Martin i Coldplay noen strofer av Amy Winehouses låt «Rehab» for titusenvis av fans. Bandet byttet ut de første ordene i Coldplay-låten «Fix you» med noen ord fra den allerede legendariske låten «Rehab» til nå avdøde Amy Winehouse, skriver .
I en uttalelse senere sier bandet: - Det er lite som kan sies om Amy Winehouses bortgang som ikke allerede er sagt. Det var et forferdelig tap.
Winehouse ble funnet død i sitt hjem i Camden Square 23. juli. Hun har i lengre tid hatt store problemer med alkohol og narkotiske stoffer. Salget av musikken hennes har skutt i været etter at hun døde.
Les alt om Amy Winehouse! Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






