Blake tar på seg skylden
Blake Fielder-Civil tar på seg skylden for at Amy Winehouse er blitt avhengig av heroin, crack-kokain og at hun selvskader seg. Paret, som har hatt et intenst ekteskap, kom på kant da Fielder-Civil havnet i fengsel. Nå sier Blake at han ønsker å avslutte ekteskapet for å redde Amys liv.
- Jeg dro Amy inn i det, og uten meg er det ingen tvil om at hun aldri ville tatt den veien ned. Jeg ødela noe vakkert, sier en gråtkvalt Blake Fielder-Civil til den britiske skandaleavisen News of the World, som har det hele i opptak, melder TMZ.
- Jeg introduserte henne til heroin, crack og selvskading. Jeg føler meg mer enn skyldig, nå må jeg la henne gå for å redde livet hennes. Jeg forlater henne ikke. Jeg gjør dette ut av kjærlighet, sier Blake videre.
Han forteller også hvordan paret var helt på bunnen i fjor sommer, da Amy nesten døde foran øynene på ham.
- Jeg var der da Amy hadde sitt første epileptiske anfall. Jeg bryter fremdeles sammen når jeg tenker på det. Vi hadde tatt dop hele dagen - heroin og crack.
Les alt om Amy Winehouse! Kommentarer fra brukere
Legg inn en melding! På forsiden nå!
|






