Amy er single, sier guddatter

(11.12.2009, sist oppdatert 11.12.2009) Utskrift  Del på Facebook

Historiene rundt Amy Winehouse og hennes eksmann Blake Fielder-Civil blir stadig mer forvirrende.

Til tross for at det skandaleforfulgte paret har møtt hverandre i all hemmelighet, og har lagt ut kjærlighetserklæringer på Facebook, antar Amys guddatter at sangeren har bedt Blake om å ta sin hatt å gå.

 

Tenåringsstjernen Dionne Bromfield tror hennes gudmor bare møtte Blake for å sette strek over deres turbulente forhold en gang for alle, skriver den britiske tabloidavisa The Sun.

 

- De er absolutt ikke sammen. Amy møtte Blake ene og alene for å gjøre det slutt. Hun er single, hun er ikke sammen med ham. Hun klarer seg så mye bedre uten Blake, sier Bromfield.

 

Dionne, som selv er artist, sier likevel at hun ikke vil henvende seg til Amy Winehouse dersom hun trenger råd når det gjelder kjærester.

 

- Hun er den siste personen jeg ville spurt. Det er helt sikkert, sier 15 år gamle Dionne Bromfield.

(©NTB)

 


Les alt om Amy Winehouse!


Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Simpson gifter seg i desember

-  Simpson gifter seg i desember. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosDe nybakte foreldrene Jessica Simpson og Eric Johnson har merket av desember i kalenderen.

Les hele saken

   

Clinton poserte med pornostjerner

Clinton poserte med pornostjerner. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosBill Clinton er for tiden i Monte Carlo, der han stilte opp på «Nights in Monaco»-gallaen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.769 sec - 163 pageviews