| |
missm 14.03.2011 19:54 | Er det noen her som vet hvordan man sletter profilen sin på Flirting.no?
Jeg er desperat, trenger hjelp!!!!!
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
| |
Pandamonium 18.03.2011 20:17 | For det første..Fysj xD Slem syndefull person du er xD
Men jeg antar du kan ringe det telefon nummeret som står nede på Venstre side av siden : )
Noen spesiell grunn forresten...Ble litt nyskjerrig her
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
| |
missm 18.03.2011 22:46 | HAHAHA!
Ja, jeg er en veldig syndefull person Høres nesten ut som du har en profil der selv!
Hehehe, nysgjerrigheten er noe shit av å til, men spesiell grunn... Ja, nå kan du lure!
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
|
| |
missm 21.03.2011 20:04 | Yes, that"s true
Jeg skrev et spørsmål til dem og gikk fikk svar på hvordan jeg gjorde det (slette profilen), så nå er det gjort!
Jeg føler faktisk en slags lettelse nå! Hehe ;P
Men takk for at du ville hjelpe!
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
| |
tjohei 26.03.2011 11:51 | Åhhh, jeg har leita lenge nå etter hvordan man sletter profilen. Kan du fortelle meg hvordan du gikk fram? Jeg finner ikke kontaktsiden dems, så jeg kan ikke ta kontakt heller Trenger virkelig å få slettet profilen!
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
| |
missm 04.04.2011 16:37 | Nå er det en stund siden jeg har slettet den og i det hode vært inne der så jeg husker dessverre ikke hvordan jeg gjorde det. Du sier at du ikke finner kontakt siden deres, men det er bare å gå på kontakt eller hjelp så skal du kunne sende spørsmål til dem og få svar ganske så kjapt!
Lykke til da! Jeg forstår hvordan du har det, kan man godt si
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|
| |
ChrisCarls 28.07.2013 20:27 | http://open.spotify.com/user/mariabrodersen/playlist/1FBiAmGR1QzoPuZw20Crpo Please subscribe this playlist in relation to a competition. Its mostly party and house music. ty
|
Svar på dette innlegget |
|
|
|
|