Steder
Zuckerberg på ferie i Vietnam
Selv om vietnamesiske myndigheter prøver å blokkere Facebook, er Facebook-sjefen velkommen. Facebook-brukere i Vietnam har lenge hatt problemer med å bruke Facebook, og myndighetene i Vietnam sies å ha mye av skylden. Ifølge internettleverandørene har de fått beskjed fra det kommunistiske regjeringspartiet om å sperre Facebook.
Sperringene gjelder tydeligvis ikke for Facebook-sjefen selv, Mark Zuckerberg (27), som er på en aldri så liten juleferie i Ha Long Bay i Vietnam, ifølge avisen Trinh Dang Thahn. Zuckerberg skal ikke hatt noen problemer med ankomsten den 22. desember.
Facebook utlyste i mai en stilling i Hanoi som strategi- og vekstmanager i landet, hvor erfaring med kontakt opp mot regjeringen var en av de ønskede kvalifikasjonene. Muligens har vedkommende gjort jobben sin.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|
Req.time: 0.038 sec - 87 pageviews


