Vinner av fotokonkurransen er kåret!
Konkurransen er over og vinneren er kåret: Gratulerer, Frk.Time!!! Gavekort er på vei!
Se vinnerbidraget! Etter hard kamp valgte juryen Frk.Times' bilde som sin favoritt. Begrunnelsen er enkel:
"Gjennom iherdig arbeid har Frk.Time sannsynligvis benyttet en halv ettermiddag på å knipse bilder til konkurransen. Sammen med smigrende ord (til og med på sin egen kropp!) hever bildet seg hakket over de andre bidragene. Vi kan ikke annet enn å gratulere."
Juryen bestod av Øystein Madsen, Svenn Richard Mathisen og Ole-Henning Nygård. Juryen vektla originale og spesielle ideer. Da Ole-Henning for tiden oppholder seg i Kina, er det ennå ikke brakt på det rene hvorvidt han ønsker å ta imot frieriet. Vi venter i spenning!
Vinnerbildet ble.... trom-trom-trom:
ta-ta!!!
Her er de flotte bidragene som kom inn:
Kommentarer fra brukere
Legg inn en melding! På forsiden nå!
| |||||||||||||||||||

Konkurransen var enkel. Oppgaven var å ta et selvportrett med en rar grimase med Daria.no-skjermbildet på samme bildet. Vinneren fikk et gavekort til en verdi av kr 200,- hos Platekompaniet.



