Usher blir tobarnsfar

(10.09.2008, sist oppdatert 10.09.2008) Utskrift  Del på Facebook

Usher og konen Tameka Foster venter sitt andre barn sammen.

Da parets førstefødte, sønnen Usher Raymond V, kom til verden i november i fjor var R&B-stjernen en begeistret førstegangspappa:

 

- Jeg er så stolt av at jeg ble far innen jeg fylte 30. Jeg ville hatet å ha vært 80 år gammel og ute av stand til å løpe sammen med ungene mine. Jeg må kunne gjøre kollbøtter når de går på high school, sa han til People i august i år.

 

Tameka Foster hadde derimot tre barn fra et tidligere ekteskap da hun og Usher slo sine pjalter sammen i august 2007. I november kom Usher junior til verden, og nå venter de allerede nummer to.

 

I forrige måned ble det kjent at Usher hadde tatt tilbake moren Jonnetta Patton som sin manager, etter at salget av det maiutgitte albumet «Here I Stand» gikk elendig, noe som Pattons etterfølger skal ha fått skylden for.

 

Ushers mor sto på for sønnen hele hans karriere, men han gav henne sparken våren 2007 - angivelig fordi hun mislikte forholdet hans til Tameka Foster. Men nå er mamma Jonnetta tilbake i varmen, og familielykken later til å være komplett for Usher.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Halle Berry vil frede skoler for fotografer

Halle Berry vil frede skoler for fotografer. Foto: © Koi Sojer / PR PhotosHalle Berry havnet i konfrontasjon med paparazzifotografene i Hollywood tidligere denne måneden da hun skulle hente datteren Nahla. Nå vil hun ha fotofri sone på skolene der kjendisbarna går.

Les hele saken

   

Kjemper for Paradis

Kjemper for Paradis. Foto: © Landmark / PR PhotosJohnny Depp forsøker å kjempe seg gjennom problemene med kjæresten Vanessa Paradis.

Les hele saken







 
Req.time: 1.412 sec - 222 pageviews