Strides om sjokkvåpen i Jackson-huset

(03.03.2010, sist oppdatert 03.03.2010) Utskrift  Del på Facebook

Familien Jackson har gått til det skritt å sende ut en presseuttalelse etter å ha blitt satt under etterforskning av barnevernet i Los Angeles.

Det var da Jermaine Jacksons 13 år gamle sønn Jaafar bestilte et elektrosjokkvåpen på nettet, og fikk det i posten til storfamiliens hjem i Encino, California for to uker siden, at det ble bråk.

 

Ifølge presseuttalelsen fra Katherine Jacksons advokat, Adam Streisand, åpnet Jaafar pakken alene på baderommet sitt og prøvde det på et stykke papir. Bestemor Jackson og sikkerhetsvaktene hørte lyden og konfiskerte elektrosjokkvåpenet, som ble fjernet fra huset.

 

Men det velinformerte nettstedet TMZ melder imidlertid at det skal ha vært snakk om to slike våpen, basert på kilder som kjenner til det de ansatte vil fortelle til barnevernet. For da sosialarbeidere rykket ut til Jackson-huset mandag kveld, skal de ha funnet et elektrosjokkvåpen og konfiskert det.

 

Noen av de ansatte hevder også at Jaafar var i samme rom som Blanket og Paris og rettet elektrosjokkvåpenet mot dem, skriver TMZ. Advokat Streisand fastslår i presseuttalelse:

 

- Alle barna er friske, glade og herlige og det er fru Jacksons eneste mål og bekymring.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Halle Berry vil frede skoler for fotografer

Halle Berry vil frede skoler for fotografer. Foto: © Koi Sojer / PR PhotosHalle Berry havnet i konfrontasjon med paparazzifotografene i Hollywood tidligere denne måneden da hun skulle hente datteren Nahla. Nå vil hun ha fotofri sone på skolene der kjendisbarna går.

Les hele saken

   

Kjemper for Paradis

Kjemper for Paradis. Foto: © Landmark / PR PhotosJohnny Depp forsøker å kjempe seg gjennom problemene med kjæresten Vanessa Paradis.

Les hele saken







 
Req.time: 1.314 sec - 110 pageviews