På forsiden nå!
Reznor slår til mot Gene Simmons
Trent Reznor i norgesaktuelle Nine Inch Nails går hardt ut mot sin eldre rockekollega Gene Simmons, som han hevder gjør alt for å tekke et ungt publikum. - Jeg håper jeg aldri blir som Gene Simmons: Når jeg som en voksen kar på X antall år synger om å gjøre det med ungjenter i baksetet på en bil fordi det er det kidsa vil høre.
42 år gamle Reznor håper han ikke går i samme fella som Gene Simmons (57) har gjort.
- Jeg ser ikke min rolle som artist på den måten, sier Reznor ifølge nettstedet Female First, og insisterer på at det viktigste for ham er å beholde sin musikalske kredibilitet. Men han legger trøstende til:
- Jeg elsket Kiss da jeg vokste opp. Da jeg var tenåring, var de der for å redde meg fra et liv med sport - som det ikke gikk bra med.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






