Rachel Weisz fikk ikke kjøre bil
Skuespilleren Rachel Weisz fikk ikke lov til å kjøre en Lamborghini i sin nye film «The Brothers Bloom». Weisz, som er gift med «The Wrestler»-regissøren Darren Aronofsky, sa at sjefene i filmselskapet ikke stolte på at hun skulle klare å kjøre den dyre bilen, ifølge nettstedet Female First.
- Jeg fikk ikke lov til å sitte i Lamborghinien når den var i bevegelse. Jeg fikk bare være i den når den sto stille. De koster, ja, rundt en million pund? De stolte ikke på at jeg kunne kjøre den. Jeg er faktisk en ganske god sjåfør, men de trodde meg ikke.
Weisz kan også avsløre hvordan hun lærte seg korttriks av et medlem i den eksklusive tryllekunstforeningen Magic Circle i forbindelse med filminnspillingen.
- Han kom dit vi holdt på med opptakene og trente meg i to uker. Noen tror at det er juks, at det var noen andre som gjorde det. Det var meg, sier hun.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






