På forsiden nå!
Passende lesestoff for Garrison
Lane Garrison, som er i hardt vær etter å ha vært sjåfør i et dødskrasj tidligere denne måneden, valgte seg passende lesestoff da han skulle ut og fly sist helg. På vei gjennom flyplassen i Los Angeles hadde han i følge TMZ nemlig et fast grep om lesestoffet for flyturen hjem til juleferien i Dallas: Boken «When Bad Things Happen To Good People».
Garrison var tidligere denne måneden på fest, og lot tre tilfeldige tenåringer sitte på i Land Roveren. På vei, angivelig for å kjøpe mer vodka, kjørte bilen av veien og traff et palmetre. 17 år gamle Vahagn Setian ble drept, og de to andre tenåringene som var passasjerer ble skadd.
Resultatet av blodprøvene for å avgjøre om «Prison Break»-skuespilleren kjørte i alkoholpåvirket tilstand, foreligger ikke ennå.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






