Meredith får konkurranse
På norske TV-skjermer er alt bare idyll mellom Meredith og doktor «McDreamy» i ?Grey?s Anatomy. Men snart får hun skarp konkurranse - av en sykepleier. I USA dukket nemlig den livate søster Rose, spilt av det nokså ubeskrevne skuespillerbladet Lauren Stamile, opp i episoden som ble sendt 15. november. Og McDreamy, spilt av Patrick Dempsey, faller pladask for søster Rose. De utveksler sitt første kyss 6. desember, kan Entertainment Weekly melde.
Stamile fikk rollen i september, og var fra seg av glede over å få spille mot Dempsey, som er et hett mannebein i USA for innsatsen i suksesserien. Hun sier til bladet:
- Det var litt sånn... tuller du med meg? Jeg er litt nerdete, jeg håper folk ikke blir skuffet.
Søster Rose skal være med i serien i minst fem episoder. Men den episoden som sendes på amerikansk fjernsyn torsdag, der hun og McDreamy kysser, er også den siste som rakk å bli spilt inn før serieskaper Shonda Rhimes og hennes manusforfattere gikk ut i streik 4. november.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






