Lucy Lius frosne drøm

(25.03.2008, sist oppdatert 25.03.2008) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Lucy Liu vil fryses ned når hun dør.

Liu sier hun ønsker å ligge i nedfrosset tilstand i klesskapet til den avdøde amerikanske kjendisen Nan Kempner som var berømt for sin kostbare kleskolleksjon.

 

- Når jeg dør, vil jeg fryses ned i garderobeskapet til Nan Kempner. Når jeg våkner opp igjen, kan jeg velge fra hennes fantastiske kolleksjon. Det ville vært vidunderlig, uttalte Liu til moteeksperten Simon Doonan som intervjuet henne slik at hun kunne være med i hans nye bok «Eccentric Glamour».

 

I 2003 ble Kempner, som døde 74 år gammel i 2005, rangert på 20. plass i New York Posts liste over byens femti mest fasjonable kvinner.

 

Lucy Liu er imidlertid ikke den eneste stjernen med et noe uvanlig dødsønske. Den engelske skuespilleren Tilda Swinton, som i år vant Oscar for beste kvinnelige birolle for sitt spill i «Michael Clayton», sa dette til Doonan:

 

- Når jeg dør vil jeg bli laget i en grunn grav av sand, kledd i en stor blomstrete chiffonkjole, strukket ut som et seil på en strand i Hebridene utenfor Skottland og hakket i biter av fugler

(©NTB)!

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Britney prøver seg på golf

Britney prøver seg på golf. Foto: © Janet Mayer / PRPhotos.comNybakt «X Factor»-dommer Britney Spears prøver seg som golfspiller, etter forslag fra forloveden Jason Trawick.

Les hele saken

   

Savner ikke J-Lo

Savner ikke J-Lo. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosMarc Anthony smilte bredt der han viste frem sin nye - og unge - kjæreste under et kjendisspekket arrangement i helgen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.158 sec - 140 pageviews