Jonas-brødrene kjøper slott

(15.08.2008, sist oppdatert 15.08.2008) Utskrift  Del på Facebook

Jonas-brødrene, som er Disneys nye yndlinger og smiler hele veien til banken, har nå gått til anskaffelse av rene slottet i Texas.

Kevin (20), Joe (19) og Nick (15) ga mamma Denise rett til å kjøpe huset i en forstad til Dallas på deres vegne. Prisen for det seks soveroms store huset, som ser ut som et Disney-slott, var på «bare» 8 millioner kroner, ifølge Daily Mail.

 

I dag bor de tre brødrene i Los Angeles, men eldstemann Kevin er født i Dallas, selv om han vokste opp i New Jersey sammen med sine to yngre brødre. I det eksklusive nabolaget der deres nye hus ligger, Westlake, vil de - dersom de flytter dit - få flere toppidrettsutøvere innen baseball og amerikansk fotball som naboer.

 

Selv om de er blitt USAs nye yndlinger, ikke minst etter Disney-kanalens nye suksess «Camp Rock» der Jonas Brothers har hovedrollene, så lever de ikke noe typisk rockeliv. De tre brødrene bærer alle kyskhetsringer, noe som er en trend blant kristne tenåringer som vil vente med sex til de gifter seg.

 

- Ringene er en konstant påminnelse om å leve et liv med verdier. Å bruke disse ringene er en privat avgjørelse vi tok, har Kevin Jonas tidligere sagt til avisen.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Britney prøver seg på golf

Britney prøver seg på golf. Foto: © Janet Mayer / PRPhotos.comNybakt «X Factor»-dommer Britney Spears prøver seg som golfspiller, etter forslag fra forloveden Jason Trawick.

Les hele saken

   

Savner ikke J-Lo

Savner ikke J-Lo. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosMarc Anthony smilte bredt der han viste frem sin nye - og unge - kjæreste under et kjendisspekket arrangement i helgen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.103 sec - 240 pageviews