Joan Collins til sykehus

(04.03.2011, sist oppdatert 04.03.2011) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Joan Collins (77) møtte til sykehus etter at hun fikk pusteproblemer under Vanity Fairs Oscarfest.

Årsaken til hendelsen skal være at hun bar en for stram kjole, melder filmbransjebladet Hollywood Reporter.

 

- Jeg klemte meg inn i den og bestemte meg for å ikke spise så mye. Men så begynte jeg å kjenne meg svimmel og helt plutselig var jeg omringet av noen attraktive brannmenn som spurte meg om ting som: «Hva heter du» - og «hvor gammel er du» (hvilket jeg nektet å svare på), skriver Collins i en melding til Daily Mail.

 

Etter en time på sykehuset ble Collins utskrevet med streng beskjed om å ikke bruke så trange klær.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Britney prøver seg på golf

Britney prøver seg på golf. Foto: © Janet Mayer / PRPhotos.comNybakt «X Factor»-dommer Britney Spears prøver seg som golfspiller, etter forslag fra forloveden Jason Trawick.

Les hele saken

   

Savner ikke J-Lo

Savner ikke J-Lo. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosMarc Anthony smilte bredt der han viste frem sin nye - og unge - kjæreste under et kjendisspekket arrangement i helgen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.143 sec - 222 pageviews