Goldberg fikk panikk

(13.10.2010, sist oppdatert 13.10.2010) Utskrift  Del på Facebook

Whoopi Goldberg har lang fartstid som skuespiller og komiker, men sier hun fortsatt kan få panikk når hun opptrer.

55-åringen vær nær ved å avbryte sitt stand up-show i Atlantic City i New Jersey sist helg da hun fikk et panikkanfall rett etter at hun hadde gått ut på scenen.

 

Goldberg opptrådte på Tropicana Casino da hun begynte å hyperventilere.

 

- Jeg var på jobb i Atlantic City og kom dansende ut på scenen og var helt klar, men så fikk jeg helt panikk og klarte ikke å samle meg. Jeg tenkte: «Herregud, 84 minutter til, jeg må være på scenen i ytterligere 84 minutter. Jeg vet ikke hva som skjedde. Jeg måtte bare fortsette å snakke fordi jeg tenkte: »Nå legger jeg meg rett ned", sa Whoopi i et intervju sendt i det amerikanske TV-programmet «The View».

 

Goldberg er overbevist om at det plutselige anfallet har sammenheng med at hennes mor døde i august, fordi hun fortsatt sliter med sorgen.

 

- For meg føles det som det har gått år siden hun døde og hver gang noen ringer for å kondolere, så minnes jeg henne.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Britney prøver seg på golf

Britney prøver seg på golf. Foto: © Janet Mayer / PRPhotos.comNybakt «X Factor»-dommer Britney Spears prøver seg som golfspiller, etter forslag fra forloveden Jason Trawick.

Les hele saken

   

Savner ikke J-Lo

Savner ikke J-Lo. Foto: © Janet Mayer / PR PhotosMarc Anthony smilte bredt der han viste frem sin nye - og unge - kjæreste under et kjendisspekket arrangement i helgen.

Les hele saken







 
Req.time: 0.118 sec - 46 pageviews