Charlize snakker om sin ektemann

(18.03.2008, sist oppdatert 18.03.2008) Utskrift  Del på Facebook

Skuespilleren Charlize Theron gikk for første gang offentlig ut med sitt uortodokse ekteskap med partneren Stuart Townsend sist helg, da hun refererte til iren som sin «ektemann» i et TV-sendt intervju.

Oscar-vinneren pratet med programlederne i det amerikanske filmprogrammet «Shootout». Hun hadde en ring rundt ringfingeren og snakket varmt om sitt sju år lange forhold til Townsend.

 

Da hun ble spurt om hvorfor hun har valgt å produsere filmer laget av to regissører som debuterer i spillefilmsammenheng - William Maher («Sleepwalking») og Patty Jenkins («Monster») - kom hun med dette kryptiske svaret:

 

- Jeg ser på min ektemann i dag og så tenker jeg: «Hva var det du sa som gjorde at jeg har vært sammen med deg i sju år... og gjør det fortsatt».

 

Theron og Townsend erklærte seg selv for gift i september i fjor etter å ha gitt hverandre ringer før Towsends regidebut «Battle In Seattle» hadde verdenspremiere under filmfestivalen i Toronto i Canada.

 

- Det var ikke noe kirkebryllup eller noe sånt, men vi er gift. Vi er mann og kone. Vi elsker hverandre og vi vil tilbringe våre liv sammen, sa Towsend den gang.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Angelinas vakre ord om eksen

Angelinas vakre ord om eksen. Foto: © Albert L. Ortega / PR PhotosNyforlovede Angelina Jolie har mye pent å si om eksmannen Billy Bob Thornton.

Les hele saken

   

Robin Gibb kan ikke snakke

Robin Gibb kan ikke snakke. Foto: © Solarpix / PR PhotosDen siste uken har ikke Robin Gibb vært i stand til å snakke fordi han har et pusterør operert inn i strupen. Derfor kommuniserer han med familien ved å blunke.

Les hele saken







 
Req.time: 0.164 sec - 250 pageviews