Carell: - Jeg var en elendig postmann

(19.06.2008, sist oppdatert 19.06.2008) Utskrift  Del på Facebook

Den amerikanske skuespilleren og komikeren Steve Carell (45) har en hemmelighet.

Før han ble filmstjerne var han postmann i sin hjemstat Massachusetts, men innrømmer at han var tidenes dårligste postbud, ifølge nettstedet ContactMusic.

 

- Jeg var helt forferdelig. Da jeg flyttet til Chicago, fant jeg tre-fire måneder gammel post under bilsetet. Så du kan si det tok sin tid for meg å få posten levert til rett person, sier han.

 

Carell, som slo igjennom for alvor med filmen «The 40 Year Old Virgin» og spilte hovedrollen i «Dan in Real Life» der Sondre Lerche sto for musikken, blir å se på norske kinoer fra 5. september når «Get Smart» har premiere her i landet.

 

Actionkomedien er i regi av Peter Segal og handler om Maxwell Smart (Carell), også kjent som Agent 86 fra CONTROL som kjemper mot den onde organisasjonen KAOS med mer eller mindre vellykket resultat.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Angelinas vakre ord om eksen

Angelinas vakre ord om eksen. Foto: © Albert L. Ortega / PR PhotosNyforlovede Angelina Jolie har mye pent å si om eksmannen Billy Bob Thornton.

Les hele saken

   

Robin Gibb kan ikke snakke

Robin Gibb kan ikke snakke. Foto: © Solarpix / PR PhotosDen siste uken har ikke Robin Gibb vært i stand til å snakke fordi han har et pusterør operert inn i strupen. Derfor kommuniserer han med familien ved å blunke.

Les hele saken







 
Req.time: 0.156 sec - 237 pageviews