CSI-stjerne ble pappa

(25.08.2011, sist oppdatert 25.08.2011) Utskrift  Del på Facebook

Den tidligere CSI-stjernen William Peterson er blitt pappa igjen - denne gangen til tvillinger.

Ifølge People var det en surrogatmor som trådte til for den 58 år gamle skuespilleren og kona, Gina Cirone.

 

En representant for skuespilleren sier at den lille gutten og jenta ble født for tidlig og at de fortsatt er på sykehuset.

 

- Babyene blir bedre for hver dag og vi kan knapt vente til de kommer hjem, sier paret i en uttalelse til magasinet People.

 

William Peterson er ikke bare far fra før. Han er også morfar til to gutter, melder People videre.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

Angelinas vakre ord om eksen

Angelinas vakre ord om eksen. Foto: © Albert L. Ortega / PR PhotosNyforlovede Angelina Jolie har mye pent å si om eksmannen Billy Bob Thornton.

Les hele saken

   

Robin Gibb kan ikke snakke

Robin Gibb kan ikke snakke. Foto: © Solarpix / PR PhotosDen siste uken har ikke Robin Gibb vært i stand til å snakke fordi han har et pusterør operert inn i strupen. Derfor kommuniserer han med familien ved å blunke.

Les hele saken







 
Req.time: 0.186 sec - 228 pageviews