På forsiden nå!
Blir Spiderman den nye hobbiten?
Tobey Maguire ryktes nå å være aktuell for hovedrollen i «The Hobbit», etter å ha satt i gang karusellen selv. Maguire uttalte nemlig til Latino Review, på spørsmål om hvem han kunne tenke seg å jobbe med i tiden fremover:
- Det må bli Guillermo del Toro... Vi har kanskje noe sammen her i den nærmeste fremtid.
Nå hevder ulike medier at Tobey Maguire er i innledende samtaler om rollen som Bilbo Baggins som ung, i filmen der handlingen utspiller seg i tiden før «Ringenes Herre» begynte, skriver bladet Total Film.
Angivelig skal Tobey Maguire ha plass på tidsskjemaet mellom å gjøre «Spider-Man»-film fire og fem. Men filmbladet stiller seg tvilende til ryktene, som nærmest fremkommer daglig når det gjelder Bilbo-rollen.
Kommentarer fra brukereIngen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første! På forsiden nå!
|






