Baby-rykter for nygifte Hurley

(09.03.2007, sist oppdatert 09.03.2007) Utskrift  Del på Facebook

Elizabeth Hurley (41) kan være gravid.

Nye bilder av den nygifte modellen og skuespilleren Elizabeth Hurley viser at hun har en liten bul på magen. Om det er hvetebrødsdagene som har satt et lite spor etter seg, eller en ny liten verdensborger på gang, er nå det store temaet i engelske tabloider.

 

For tiden er Hurley og hennes nybakte ektemann, den tysk-engelske forretningsmannen Arun Nayar, på bryllupsreise i India, etter storstilt bryllupsfeiring både i Storbritannia og India.

 

Ifølge The Sun er det ikke lenge siden Hurley uttalte at hun vil ha mange barn med Nayar, og da må hun skynde seg ettersom hun er blitt 41 år.

 

For øvrig rapportere The Sun at Hurleys India-besøk har blitt møtt med likegyldighet i India. En indisk butikkinnehaver, ved navn Kastury Ghosh, sier etter å ha sett bilder av Hurley:

 

- Er det den gamle tanten det er så mye oppstyr rundt? Hun er den eldste bruden Jodhpur noensinne har sett.

(©NTB)

 



Kommentarer fra brukere


Ingen har lagt igjen kommentar til denne artikkelen - bli den første!
Ditt navn      Din e-postadresse (valgfritt)
Din kommentar (HTML-tagger fjernes)

På forsiden nå!

- Jolie vil ha alle verdens tradisjoner i bryllupet

- Jolie vil ha alle verdens tradisjoner i bryllupet. Foto: © Andrew Evans  / PR PhotosAngelina Jolie skal se for seg et bryllup med ulike etniske tradisjoner innbakt, når hun gir Brad Pitt sitt ja.

Les hele saken

   

Humperdinck på slankern

Humperdinck på slankern. Foto: © Solarpix / PR PhotosBare de russiske bestemødrene nærmer seg i alder Storbritannias Grand Prix-deltaker Engelbert Humperdinck (76). Nå legger showveteranen seg i selen før finalen i Baku.

Les hele saken







 
Req.time: 0.190 sec - 114 pageviews